Русский
Polski
Français
Deutsch
English
Česky

Penziony Praha – Ubytování – Pension Větrný mlýn Ruzyně

zobraz větší galerii
zobraz větší galerii

Vážení návštěvníci Prahy – Ubytování v Praze – to je téma o kterém jste si jistě přečetli řadu, mnohdy i kritických polemik. Ale věřte, že kvalita ubytování v Praze se velmi zlepšila a zcela jistě se dostala na úroveň, kterou nabízí hotely a penziony ve vyspělých zemích Evropy.

Předtím než si vyberete, kde chcete bydlet zvažte – jestli výhradně v centru, nebo jestli jste ti, kteří chtějí ubytování v Praze využít zejména k výletům do velmi zajímavých lokalit v okolí Prahy.

Existuje ale i třetí další velmi zajímavá volba – totiž bydlet blízko centra Prahy a zároveň mít možnost velmi snadno vyjet do okolí Prahy, například do lázeňských měst, nebo na hrady a zámky, či jiné pamětihodnosti na západě, jihu, či severu Prahy. Případně si také užít některý z krásných parků (Hvězda a Divoká Šárka) v našem okolí a navštívit hospůdku, nebo restauraci, která není turistickým skanzenem s tomu odpovídajícími cenami. No – a pro ty z Vás je tu penzion Větrný mlýn, který je samozřejmě také ideálním místem pro klienty s vazbou na letiště Václava Havla Praha Ruzyně.

Naše poloha je ideální pro příjezd autem z dálnice E55/D – tedy od Brna, Vídně, Českých Budějovic, nebo po dálnici E50/D5 – od Plzně, Mnichova, Norimberka atd., stejně snadno k nám lze dorazit po rychlostní silnici E48/R6 – tedy po „Karlovarské“ no a samozřejmě i po státní silnici první třídy od Chemnitz, Chomutova. Ale i od destinace Berlín – Ústí nad Labem s propojením přes Slaný – právě na tu státní „sedmičku“ via Chemnitz, Chomutov a kolem letiště lehce k nám do Prahy 6 – Ruzyně.

Při výběru ubytování dbejte na to, aby Vám fotogalerie ukázala nejen budovu hotelu, či penzionu, jeho vnitřek a jídelnu – ale také koupelny a hlavně parkoviště – přímo „to“ místo, kde bude Vaše auto bezpečně parkovat, ale i okolí budovy a to, kde je avizovaná „blízká“ zastávka veřejné hromadné dopravy. Tam, kde se objevuje například pouze panorama Hradčan a pak již jen fota interiérů si položte otázku: "Proč nevidíme všechno?"

Příjemný pobyt v Praze a hodně štěstí při výběru místa pobytu Vám přeje celý kolektiv penzionu Větrný mlýn Praha 6 – Ruzyně.

Česky
English
Deutsch
Français
Polski
Русский
Facebook
Google
Pinterest
Tripadvisor
Google maps
Wifi
Zoover
Facebook
Google
Pinterest
Tripadvisor
Google maps
Wifi
Zoover
Content

Ruzyňská 3/96

Praha 6-Ruzyně 161 00

tel. / fax: +420 235 301 686

tel. / fax: +420 235 301 688

alex@pensionmlyn.cz

www.penzionmlynpraha.cz

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |