Ubytování u letiště Praha Ruzyně, penzion u letiště Praha

Hotel – penzion Praha 6 - Větrný mlýn - ubytování v Praze a parkování v okolí letiště Ruzyně

Penzion Větrný mlýn Praha 6 - budova penzionu Ubytování Praha - recepce a prostorná místnost pro snídaně se 6sti stoly Pension Větrný mlýn v Praze u letiště - květiny, keře a udržovaný trávník Vám zpříjemní Váš pobyt Parkování u letiště Ruzyně - uzamčený prostor pro auta všech našich hostů Pokoje pensionu jsou a hlavně čisté

Náš penzion Větrný mlýn nabízí kvalitní ubytování u letiště Václava Havla, Ruzyně a bezpečné parkování v jeho okolí. Vzhledem ke své poloze mezi centrem Prahy a letištěm Praha je velmi výhodným partnerem pro Vaše ubytování, pokud má jakoukoliv vazbu na letiště Václava Havla - Ruzyně. Jedná se o větší penzion, takže Vám poskytneme ubytování na úrovni opravdu dobrého hotelu, ale se specifickou atmosférou penzionu.

Pokud je cílem Vaší návštěvy výslovně přenocování s odletem z letiště v Praze Ruzyni následující ráno – jste u nás na správné adrese. Již 19 let tyto pobyty zajišťujeme a ještě nikomu letadlo neulétlo a vždy tam všichni byli včas.

Pro Váš bezproblémový odlet z letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízíme:

  • Ubytování a uzamčené parkoviště v hezkém penzionu v Praze 6 blízko letiště.
  • Po přenocování Vás ráno probudíme a zkontrolujeme zda jste nezaspali.
  • Připravíme Vám i časnou ranní snídani, nebo žádanější svačinový balíček s nápojem na cestu.
  • Naproti penzionu si pohodlně nastoupíte do autobusu, který je velmi rychle s jedním snadným přestupem na letišti a jezdí i v ranních hodinách přímo k nástupním terminálům letiště.
  • Samozřejmě zařídíme také levný individuální transport.
  • Doporučíme Vám, kde bezpečně zaparkovat auto po dobu dovolené (pokud se bude jednat o parkování „na pár dní“ – můžete auto nechat na našem uzamčeném parkovišti, které vidíte ve fotogalerii pensionu Větrný mlýn v Praze 6 – Ruzyni).
  • Budete mít k dispozici následující typy pokojů: Jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj, třílůžkový pokoj, čtyřlůžkový pokoj, apartmá a speciální rodinný pokoj.

A HLAVNĚ… pokud jste v „létání“ z letiště Ruzyně (nyní Letiště Václava Havla Praha) nezkušení – o všem si s Vámi po Vašem příjezdu osobně v a klidu promluvíme tak, abyste se mohli bezstarostně vyspat, ráno svěží odjet na letiště a „odfrčet Vaším Jumbo Jettem“ tam, kam potřebujete.

Poznámka:

Letiště Václava Havla Praha Ruzyně je od nás 5 až 6 km, podle toho kudy se jede – tedy opravdu nedaleko... Pokud někde čtete například 2, 3, nebo i 4 km
a podobně – berte to s velkou rezervou, protože blíže můžete bydlet jen přímo na letišti, nebo mimo Prahu. Jestli ale hledáte opravdu ubytování u letiště v Praze – obraťte se na nás, vše bude rychle vyřízeno a Vy budete zajisté spokojeni!

Tip pro Vás:
Pokud nemusíte v den odjezdu do Prahy do práce, přijeďte již v dopoledních hodinách, ubytujte se, zaparkujte auto a odložte zavazadla. Změňte své přenocování v Praze na krátký pobyt v tomto krásném městě a prodlužte si Vaši dovolenou o jeden den strávený příjemnou prohlídkou Prahy.

Ubytování v penzionu nebo hotelu, který se nachází v okolí letiště, nedaleko jeho terminálů, nemusí znamenat, že budete rušeni jeho provozem. Náš penzion Větrný mlýn na ose: letiště Praha, Dejvice, centrum - je mimo obvyklé letové koridory a problém hluku se ho netýká.

☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼

Ubytování u letiště Václava Havla Praha je, kromě turistů vhodné i pro partnery letiště, pracovníky firem tam sídlících a jejich obchodní návštěvy, nebo i pro účastníky některého z leteckých, případně jiných kurzů a školení, která tam probíhají. Častými hosty u nás jsou také piloti leteckých společností při jejich přezkušování a tréninku na leteckém trenažeru a další letištní personál. Nezřídka pak zajišťujeme pobyty pro logostické firmy tam sídlící a podobně.

Speciální nabídka bydlení a ubytování u letiště Praha Ruzyně: Prvotřídní byt s terasou a dvěma garážovými stáními v lokalitě Nová Šárka - Praha 6

Dlouhodobý pronájem ubytování: hotelový pokoj, apartmán a byt u letiště Václava Havla Ruzyně

Pro náročnější zajistíme také dlouhodobé pronájmy bytů s garážemi, či uzamčeným parkingem pod letištěm – blízko ulice Evropská v Praze 6, s možností využití všech výhod polohy v překrásné lokalitě „Nová Šárka a Ruzyně“. Jedná se o velmi zajímavé ubytování zejména pro piloty, delegáty zahraničních leteckých společností v Praze, náročnější klienty z managementu letiště a firem zajišťujících logistiku a celý provoz Letiště Praha Ruzyně.

Bezpečné parkování u letiště, Praha 6 - 
Ruzyně - hotel-penzion Větrný mlýn
Mapa - ubytování Praha 6 - Pension Větrný mlýn, parkování, wifi zdarma


  Mapa Google Android
QR Code ubytování Praha - Pension Větrný mlýn Praha

Pension Větrný mlýn

Ruzyňská 3/96
16100  Praha 6 - Ruzyně
Czech Republic

GPS: 50°5'1.58"N, 14°19'6.14"E

Sdílet »
Google Maps »
Facebook page »

                     Street view
Penzion Větrný mlýn Praha 6 - budova penzionu

Tel. / Fax: +420 235 30 16 86
Tel. / Fax: +420 235 30 16 88

alex@pensionmlyn.cz

Alexander Sjatkovský
Penzion Praha - ubytování
IČ: 13788221 | DIČ: CZ500208008

TripAdvisor
Review Pension Vetrny mlyn
Pension Větrný mlýn - logo